Přeskočit na obsah

Organizační struktura školy

Vedení školy

Dana-Schonova

PaedDr. Dana Schönová

Ředitelka

Vera-Snizkova

Mgr. Věra Snížková

Zástupkyně ředitelky

Katerina-Nemcova

Kateřina Němcová

vedoucí běžných tříd

Vera-Havelkova

Bc. Věra Havelková

vedoucí speciálních tříd

Pedagogové

Katerina-Nemcova

Kateřina Němcová

vedoucí běžných tříd

Katerina-Nemcova

Kateřina Němcová

pedagog třídy ČERVENÉ

Michaela-Matuskova

Michaela Matušková

pedagog třídy ČERVENÉ

Romana-zyrkova

Romana Lochmanová

pedagog třídy ZELENÉ

Iveta-Golombkova

Iveta Golombková

pedagog třídy ZELENÉ

Andrej-Kalinovska

Andrea Kalinovská

pedagog třidy ORANŽOVÉ

Nikol-Zdrahalova

Bc.Nikol Zdráhalová

pedagog třídy ORANŽOVÉ

Vera-Havelkova

Bc. Věra Havelková

vedoucí speciálních tříd

Vera-Havelkova

Bc. Věra Havelková

pedagog třídy ŽLUTÁ

19049535-4662-4faa-82ff-d3506ff27a2c

Bc. Barbora Dudková

pedagog třídy ŽLUTÁ

9ea54874-5519-4b04-a874-1c7a9aa740ac

Bc. Alice Bauerová

pedagog třídy RYBKY

sarka-Lampartova

Bc.Šárka Lampartová

školní logoped

Marie-Szlauerova

Bc.Marie Szlauerová

pedagog třídy MOTÝLCI

Vera-Snizkova

Mgr. Věra Snížková

speciální pedagog třídy DELFÍNCI

Pavla-Dojcsarova

Bc. Pavla Dojcsarová

pedagog třídy DELFÍNCI

Dana-Schonova

PaedDr. Dana Schonová

pedagog třídy RYBKY

f819dc42-63a7-4806-b70d-c7dc8d00d5ad (2)

Mgr. Michaela Kotasová

pedagog třídy MOTÝLCI

Gabriela Mozgová

Gabriela Mozgová

pedagog třídy RYBKY

Ludmila Martinů (1)

Mgr. Ludmila Martinů

pedagog třídy MOTÝLCI

Lada-Prikrylova

Bc. Lada Přikrylová

další pedagog třídy RYBKY

Tereza Debnárová

Mgr. Tereza Debnárová

další pedagog třídy RYBKY

Iveta-Strakosova

Iveta Strakošová

asistent pedagoga

Gabriela Sovová (1)

Gabriela Kolbábková DiS

další pedagog ve třídě ŽLUTÁ

Lenka-Pleskacova

Lenka Pleskačová

asistent pedagoga

Marketa-Porubska

Markéta Porubská

asistent pedagoga

další pedagog ve třídě

received_609979342966384 (2)

Iveta Jarochová

asistent pedagoga

Petra-Lojkaskova

Mgr. Petra Lojkásková

asistent pedagoga

Helena-Bartelova

Helena Bartelová

další pedagog ve třídě DELFÍNCI

asistent pedagoga

sarka-Bartova

Šárka Bártová

asistent pedagoga

Ludmila Martinů (2)

Markéta Zahrajová

asistent pedagoga

Úsek provozu

Zdenka-Enenkelova

Zdeňka Enenkelová

vedoucí úseku provozu

Radka-Pinterovova

Radka Pinterovová

vedoucí školní jídelny

Zdenka-Enenkelova

Zdeňka Enenkelová

účetní

Gabriela Sovová (2)

Ivana Fiřtová

školnice

Andrea-Komendrova

Andrea Komendrová

kuchařka

Nikola Hanzlová

kuchařka

Jaroslava-Kudelnakova

Jaroslava Kudelňáková

pokojská

Dana-Altmanova

Dana Altmanová

pokojská

Martina Ivasjuková

Martina Ivasjuková

pokojská

Dominika Hrdinová

kuchařka

Detašované pracoviště

PhDr. Alena Ptáčková

klinický logoped